Türk Özel Kuvvetler

Aksiyon Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Version 1.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Elada
Silahınızı alarak düşmanlarınızı yok etmek için aksiyonu mobil cihazınızda gezdirin.

Türk Özel Kuvvetler mobil oyununu Android işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza ücret ödemeden indirerek oynamaya başlayabilirsiniz. Oyunumuz siz özel oyuncularımız için mobil cihazlarınıza ücret ödemeden indiriliyor. Oyun içi öğelerde de her hangi bir ücret talep edilmiyor. 

Aksiyonun hiç eksik olmadığı bir mobil oyun olan Türk Özel Kuvvetler oyununda sizde silahınızı elinize alın ve sizlere verilen özel görevleri yerine getirerek oyunda başarı elde etmeye çalışın. Türk Özel Kuvvetler birliğinde, Polis Özel Harekat, Askeri Özel Harekat, Bordo Bereliler, Jandarma Özel Harekat birlikleri ile çok kapsamlı bir operasyona katılmaya hazırsanız hiç durmayın aksiyon sizi  çağırıyor. 

Keskin nişancı silahın ile teröristleri hiç beklemedikleri bir anda yok etmek için hazır mısınız? Düşmanlarınızı yok etmek zorundasınız. Tüm teröristler yok edilene kadar bitmeyecek bir operasyon, asker ve polislerin şehri tekrar ele geçirmeleri için sizin görevinizi mutlaka başarı ile tamamlaman gerekiyor ki oyun keyifli bir şekilde ilerlesin. Silahınızı alın ve kahramanlık destanını en başından itibaren tekrar yazmaya başla.

 

Türk Özel Kuvvetler indir